MOBİLYADAKİ SON TRENDLER VE SEKTÖR LİDERLERİ KAYSERİ’DE BULUŞTU

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (OSB) ve Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği (KAYMOS) işbirliğinde, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO), Kayseri Ticaret Odası (KTO), Türkiye Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkârları Federasyonu (TAİF), Kayseri Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB), Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası ve KOSGEB'in destekleri ile hazırlanan K.MOB 2019- Kayseri 8. Mobilya Fuarı, 9-13 Ekim 2019 tarihleri arasında Kayseri OSB - TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

TÜYAP KAYSERİ 8. MOBİLYA FUARINA HAZIRLANIYOR..

TÜYAP Fuarcılık Grubu olarak Haziran ayında 40.yılımızı kutladık. 40 yıldır Türkiye'de ve Dünya'nın çeşitli bölgelerinde hemen her sektörde fuarlar düzenlemekteyiz. Kayseri, Anadolu'nun en önemli sanayi şehirlerinin başında gelmektedir. TÜYAP Fuarcılık Grubu olarak şehrin bu öneminin bilinciyle 2007 yılında bölge satış ofisimizi faaliyete aldık.  2011 yılından itibaren ise her yıl düzenli olarak KMOB- Kayseri Mobilya Fuarı'nın düzenlemekteyiz. 2019 yılı Şubat ayı itibariyle Kayseri OSB Müdürlüğü tarafından yatırımı gerçekleştirilen, Grubumuzun 9.uncu fuar merkezi olan toplam 150 bin metrekare taşınmaz üzerine kurulu, 12 bin metrekare sergileme alanı bulunan uluslararası nitelikteki Anadolu'nun en modern fuar ve kongre merkezinin işletmesini üstlenmiş durumdayız. KOSB- TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezimizde düzenleyeceğimiz ilk fuarımız  9- 13 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz KMOB 2019- Kayseri 8. Mobilya Fuarı olacaktır. Yeni fuar merkezimizde düzenleyeceğimiz ilk mobilya fuarı, şehirdeki tüm sanayici, yerel yönetim ve sivil toplum kuruluşlarında büyük heyecan ve beklenti uyandırmış, fuarımızın Kayseri Mobilyasının yurtdışında daha geniş kitlelere tanıtılması ve yeni ticaret bağlantılarının kurulmasına yönelik çok önemli bir buluşma noktası olması hedeflenmiştir. TÜYAP Fuarcılık Grubu’nun 40 yıllık tecrübesi ışığında pazarlama çalışmalarına gösterilen önem ve özenle bu yıl hem ziyaretçisi hem de katılımcısı açısından  çok güçlü bir fuara imza atacağız.

KAYSERİ 7. MOBİLYA FUARI 55.830 KİŞİ TARAFINDAN ZİYARET EDİLDİ

TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş tarafından Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası ve KOSGEB'in değerli destekleri ve Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği (KAYMOS) işbirliği ile 19-23 Nisan tarihleri arasında Kayseri’de düzenlenen K.MOB 2017 Kayseri 7. Mobilya Fuarı şehir protokolünün yoğun katılımı ile görkemli bir açılışa ev sahipliği yaparak toplamda 55.830 kişi tarafından ziyaret edilmiştir

7.Kayseri Mobilya Fuarı'nda Güç Birliği...

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş tarafından, Kaymos, Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği işbirliği ve Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği, Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası ve KOSGEB'in destekleri ile 19-23 Nisan 2017 Tarihleri arasında Kayseri Dünya Ticaret Merkezi Fuar Alanında gerçekleştirilecektir.

Kayseri 6. Mobilya Fuarı Başlıyor...

K.MOB 2016 Kayseri 6.Mobilya Fuarı, kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Ekonomi Bakanlığı, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Kayseri Marangozlar, Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası, Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği, Kayseri Mobilya Gelişim Komitesi ve KOSGEB’in değerli destekleri ile 20–24 Nisan 2016 tarihleri arasında Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Kayseri Mobilya Fuarı Açıldı..

Sektörde faaliyet gösteren önemli firmaların katılımı ile “Endüstriyel Mobilyanın Başkenti” Kayseri’nin en önemli iş platformu Kayseri Mobilya Fuarı; kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş tarafından Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası ve KOSGEB'in değerli destekleri ve Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği (KAYMOS) işbirliği ile 19-23 Nisan tarihleri arasında Kayseri’de mobilya sektörünün büyük buluşmasına ev sahipliği yapacaktır.